Pass

Ege Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Bölümü’nde Lösemi tedavisi gören ve ilik nakline ihtiyacı olan 26 yaşındaki Ali Aktuğ Öğretmenimize aranan ilik bulundu.

Çaycuma Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulu üyesi Tayfun Akkuzu İlik nakli ihtiyacı bulunan Ali Aktuğ için aranan ilik bulundu diyerek büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Zonguldak ve İlçelerinde Kızılay Kan Merkezi iş birliği ile Eğitim Bir Sen Çaycuma Temsilciliğinin katkılarıyla Ali Aktuğ’a kampanyalar düzenlenmişti. Kan bağışı kampanyasını Çaycuma’da organize eden kampanyalar düzenleyerek ilik nakli bekleyen öğretmen için herkesi duyarlı olmaya davet eden Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulu üyesi Tayfun Akkuzu müjdeli haberi verdi.   

Bir gün herkesin kana ve desteğe ihtiyacı olabileceğini söyleyen Akkuzu; “Ali Aktuğ Öğretmenimize Uygun İlik Bulundu!!!

Emeklerimiz, Çabalarımız, Dualarımız Karşılığını Buldu ve Sonunda Mutlu Haberi Aldık. Bir kez Daha Dostluğun, Arkadaşlığın, Duyarlılığın Ne Olduğunu İspatlayan, Yardım Eden, Destek Olan ve Dua Eden Herkese Şükranlarımızı Sunuyoruz. İyi ki Varsınız, Kampanya döneminde bizlere destek olan tüm basın mensuplarına özellikle öğretmenimiz için gösterdiğimiz bu kampanyamızı manşetlerine taşıyarak bizleri daha da güçlendiren Ekspres Gazetesine şükranlarımı sunuyorum.     

Haberimizi Ulusala taşıyan Çaycuma TV Genel Yayın Yönetmeni Ercan Karakuş’a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2249
29.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın