Pass

Çaycuma Çocuk Belediyesi Başkanı Eymen Egehan Karahan, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın elinden mazbatasını alarak görevine başladı.

4 Kasım 2021 tarihinde yapılan seçimle Belediyeye Çocuk Belediye Başkanı olarak seçilen Eymen Egehan Karahan, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın da katıldığı bir törenle önceki dönem Çocuk Belediye Başkanı Nisanur Yıldırım’dan görevi devraldı. Törene bazı çocuk belediye meclisi üyeleri ile Belediyenin daire amirleri de katıldı. Başkan Kantarcı’nın mazbatasını teslim ettiği Karahan herkesin başkanı olacağını söylerken, önceki dönem başkan Yıldırım ise Çaycuma gibi güzel bir kente hizmet etmenin onurunu yaşadığını ifade etti.

BİRBİRİNİZİN DENEYİMLERİNDEN YARARLANIN TAVSİYESİNDE BULUNDU
Seçimin çocuklar için bir tür demokrasi eğitimi niteliğinde olduğunu ifade eden Başkan Kantarcı, pandemi nedeniyle çalışmaları aksayan çocuk belediyesinin yeni başkanıyla birlikte çok daha verimli çalışmalar yapacağı umudu taşıdığını söyledi.

Başkan Kantarcı, yeni başkan Karahan’a eski başkanın bilgi ve deneyimlerinden yararlanması tavsiyesinde de bulundu. Tören halef selef başkanların birbirlerine çiçek sunmasıyla son buldu.

 


Haber Okunma Sayısı : 955
22.12.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın