Pass

Çaycuma Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adliyenin etrafında ağaçlandırma çalışması gerçekleştirdi.

Orman İşletme Müdürlüğünün katkıları ile adliye çevresine çok sayıda farklı cinslerde fidan dikildi.
Fidan dikimine, Kaymakam Mehmet Göze, Belediye Başkan Vekili Sezai Bilici, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Cengiz, hâkim ve savcılar, avukatlar ve adliye çalışanları katıldı.

Çaycuma Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Cengiz; “Orman İşletme Müdürlüğüne katkılarından dolayı teşekkür ederim. Bu ağaçların kısa sürede değil uzun sürede faydalı olacağını düşünüyorum. Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1437
20.09.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın