Pass

Çaycuma’da Atatürk Anıtı önünde 25 Şubat 2022 Cuma günü saat 09.30-17.30 arası, Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çaycuma Kızılay Derneğinin iş birliği kapsamında, Çaycuma’da genel bir kan bağışı kampanyası düzenlenecek.   

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, “İlçemize bağlı tüm okul ve kurumlarda görev yapan yönetici, öğretmen, genel idari hizmetleri ve yardımcı hizmetler personellerimizin, öğrencilerimizin (18 yaşından büyük), velilerimizin, okul aile birliği üyelerimizin, kantin çalışanlarımızın ve taşıma işlerinde görevli şoför ve rehber personellerimizin ve tüm paydaşlarımızın kan bağışı kampanyasına katkılarını bekliyoruz. Haydi hep birlikte kan verelim can olalım” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 858
21.02.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın