Pass

 MHP Çaycuma ilçe yönetimi yoğun mesaisine devam ediyor. Gündüz resmi ziyaretleri yapan yönetim, akşam olunca köylerin yolunu tutuyor.

Çaycuma Kızılay şubesi başkanı Bünyamin Bostancı'yı ziyaret eden MHP ilçe yönetim kurulu MHP Çaycuma olarak bir kan bağışı kampanyası yapmak istediklerini iletti.

MHP ilçe başkanı Mustafa Kaplan Kızılay ülkemizin çok büyük bir değeridir. Tüm halkımız kan bağışı konusunda bilgilendirilmeli ve daha aktif kan bağışı kampanyası düzenlenmeli diye konuştu.

Akşam saatlerinde ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla “ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA” programı kapsamında, il başkanı İlkay Varol Demirköse'nin de katılımıyla Muharremşah köyü ve Hacibadi köyüne ziyarette bulundu. Büyük bir kalabalık ile karşılanan MHP heyeti, vatandaşları bilgilendirmeye ve 2023 seçimlerinin önemini anlatmaya devam ediyor.

MHP ilçe başkanı Mustafa Kaplan: Bizler ülkemizin geleceği ve menfaatleri için nerede durmamız gerekiyorsa oradayız. Bizler önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışı ile siyaset yapan bir siyasi partiyiz. Bu anlayışla vatandaşımıza giderek desteklerini alıyoruz.

Bizleri misafir eden Muharremşah köyü ve Hacibadi köyü muhtarlarımız Hüseyin Kuğumcu ve Süleyman Çubukçu'ya, ayrıca tüm köy halkımıza teşekkür ederiz.

 


Haber Okunma Sayısı : 976
24.02.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın