Pass

Çaycuma Emlakçılar Derneğinin Özgül Belgelendirme aracılığı emlak danışmanları ve müteahhitlere yönelik düzenlediği yazılı ve sözlü sınavı geçenlere belgeleri verildi.

Çaycuma Öğretmen Evinde kameralı yazılı ve kameralı sözlü yapılıp başarı gösterenler  Mesleki Yeterlilik Belgesi ve kartını almaya hak kazandı.

Çaycuma Emlakçılar Derneği Başkanı Erol Ünlü; “Avrupa devlet teşvikli bir ay içinde sınav ücreti kursiyerlerin hesaplarına yatacaktır. Avrupa devlet teşvikli MYB kurslarımız devam etmektedir. Katkılarından dolayı Özgül Belgelendirme Yetkilisi Dr. Oğuzhan Karagül, Müşteri İlişkileri Yöneticisi Murat Aktaş'a teşekkür ederim” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1032
09.03.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın