Pass

OSB'lerde Mesleki Eğitim Meslek programı uygulamalarının yaygınlaştırılması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereğince Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünde kurulan OSB Milli Eğitim Müdürlüğü İrtibat Bürosunun açılışı,  İl Milli Eğitim Müdürü  Züleyha Aldoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Erdal Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü  İsmail Baş, Şube Müdürleri  Muharrem Yol ve  Özkan Yıldırım, OSB Müdürü Özgür Okur, OSB Müteşşebbis Heyeti Başkanı Mete Yıkılmaz  tarafından gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş emeği geçenlere teşekkür etti.


Haber Okunma Sayısı : 944
22.12.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın