Pass

MHP Çaycuma İlçe Teşkilatı  Şeyhler ve Yolgeçen köylerine çıkarma yaptı.

MHP İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri ve Çaycuma Ülkü Ocakları Başkanı Ercan Özkara Şeyhler ve Yolgeçen köyünü ziyaret etti. Ziyarette köy halkının büyük ilgisi ile karşılaşan MHP ilçe yönetimi köylerin sorunları dinleyerek, bölge hakkındaki gelişmeleri anlattı. Filyos Liman ve doğalgazın da katılması ile bölgenin başka bir potansiyele yükseleceğini anlatan MHP İlçe başkanı Mustafa Kaplan bu gelişime ve değişime ayak uydurulması gerektiğini ifade etti.

Şeyhler Köyü Muhtarı Fahri Alagöz ve Yolgeçen köyü Muhtarı İdris Odabaş köy ziyaretleri için MHP İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek tekrar beklediklerini ifade etti.

 


Haber Okunma Sayısı : 991
06.01.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın