Pass

Çaycuma'da faaliyet gösteren dernek ve oda başkanları AK Tıp ile indirim anlaşması imzaladı.

Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Türkiye Emekliler Derneği Çaycuma Şube Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Baysal Batın’da hizmet veren Özel Ak Tıp Hastanesi ile indirim anlaşması imzaladı.

Oda ve dernek başkanları AK Tıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sevban Karakoç ile indirim sözleşmesine imza attı.  Anlaşmaya göre üyelerin kendisi, eşi ve çocuklarına  merkezin poliklinik muayene, uzman doktor, ameliyathane, endoskopi, kolonoskopi, ultrasonografi, laboratuvar, efor, tomografi, MR ve sünnet hizmetlerinde ödenecek fark ücretlerinin %10 oranında indirim hizmeti sağlanacak.

Başkanlar ayrıca hastane sahibi Refik Akmaz ile bir araya gelerek üyelerine sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür ettiler.


Haber Okunma Sayısı : 779
03.11.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın