Pass

Çaycuma Müftüsü Rıdvan Karataş beraberinde Müftülük Şube Müdürü Mehmet Bali, personel İbrahim Küçükçakır ile ilçede görev yapan basın mensuplarını ziyaret etti.

Pusula Gazetesi ve Demirören Haber Ajansı Çaycuma Temsilcisi Yeliz Alagöz, Ekspres Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hakan Miyanyedi, Cuma Medya Editörü Anıl Taşkıran ile bir araya gelen Müftü Karataş yerel medya ve çalışmaları ile ilgili görüş alış verişinde bulunarak İlçe Müftülüğüne verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

İade-i ziyarette bulunan Müftü Karataş’a teşekkür eden basın mensupları kuruma çalışmalarında başarılar diledi.


Haber Okunma Sayısı : 959
21.02.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın