Pass

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Başkan Yardımcısı Serhat Dereli, Muhasip Üye Deniz Saraç, inşaatı devam eden Çaycuma Nadır Bölgesi Mevlana Cami’ni ziyaret ederek Yeni Mahalle Dokap Siteleri Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Naim Eren ile görüştü.

Naim Eren ziyarette şu bilgileri aktardı: “Nadır Bölgesi’ndeki ihtiyacı karşılayacak büyüklükte olan ve Osmanlı-Selçuklu ve Modern Türk mimarisinden esinlenen camimizde ibadethanenin yanı sıra çok amaçlı salon, konferans salonu mutfak, çay ocağı, bebek odası, Kuran Kursları, 4-6 yaş Kreş, spor salonu, şadırvan, tuvaletler de yer alacak. Bağışlarla inşaatımızı bu aşamaya getirmiş bulunmaktayız. Bundan sonraki aşamada da yine “Bir Hayır Musluğun Senin de Aksın” sloganıyla halkımızın bağışlarını bekliyoruz.”

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu da ziyaret sonrasında şu açıklamayı yaptı: “Sayın Hocamız Naim Eren’in daveti üzerine yaptığımız ziyarette Caminin önemli bir bölümünün inşaatının tamamlandığını gördük. O bölgedeki insanlar başta olmak üzere halkımızın desteği ile bu şamaya bu kadar çabuk gelmesi sevindiricidir. Bu aşamadan sonra dernek yönetiminin Ramazan ayında camide teravih namazı kılınabilmesi için acilen yapılması gereken tefrişat işlerinin tamamlanmasını sağlayabilmek üzere bağış talebi vardır. Bu talebe destek olmak isteyen üyelerimiz başta olmak üzere tüm hayırseverleri az-çok demeden bağışta bulunmaya davet ediyoruz” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1058
21.02.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın