Pass

CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından iftar yemeği verildi.

Çaycuma Belediye Sosyal Tesislerinde verilen iftara, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk, CHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, Çaycuma CHP Kadın Kolları Başkanı Senem Ağzıküçük, Zonguldak CHP Gençlik Kolları Başkanı Doğukan Güney, CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Okan Özalp, Bartın İl Gençlik Kolları Başkanı Hatice Tuğçe Kaya ve partili gençler katıldı.

CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Okan Özalp gençlerin kaynaşması, birlik ve beraberlik adına yemeği düzenledikleri ifade ederek sıcak bir ortamda geçen buluşma için katılan tüm başkanlar ile partili gençlere teşekkür etti.


Haber Okunma Sayısı : 1073
18.04.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın