Pass

Kendisini korkutan sokak hayvanları konusunda yardım isteyen 8 yaşındaki Sırat Yiğit’i makamında ağırlayarak kitap armağan eden Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, yüzme kursuna da yazdırdı.

Pehlivanlar Mahallesinde oturan 8 yaşındaki Sırat Yiğit, Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’ya bir mektup yazarak, kendisini korkutan sokak hayvanları konusunda yardım istedi. Minik Sırat, mektubunda, “Sevgili Bülent amca, benim adım Sırat Yiğit. 8 yaşındayım. Ben sizi hiç görmedim. Sizden bir ricam olacak. Yarıyıl tatilimi evde geçirmek zorunda kaldım. Çünkü evimizin etrafında olan köpekler bana saldırdı. Ben de korkumdan evden dışarı çıkamıyorum. Lütfen köpekleri alır mısınız? Bülent amca çok teşekkür ederim” dedi.

YÜZME KURSUNA YAZDIRDI

Mektubu alan Başkan Kantarcı, ‘Özel ilgi bekliyorum’ notuyla Veterinerlik Hizmetlerine ileterek konuyla ilgilenilmesini istedi. Adrese giderek saldırganlıktan daha çok insanlarla iletişim kurmaya yatkın köpeklerin varlığını tespit eden belediye ekipleri, bunları bir başka bölgeye naklederek sorunu çözdü. Babası Serkan Yiğit’le birlikte belediyeyi ziyaret eden Sırat’ı makamında ağırlayan Başkan Kantarcı, bir süre sohbet ettiği küçük çocuğa kitap armağan etti. Kendisini Atatürk Spor Merkezi’ne getirerek yüzme kursuna da yazdıran Kantarcı, her konuda kendisini arayabileceğini söylediği minik Sırat’tan mektup arkadaşlığını sürdürmesini de istedi.


Haber Okunma Sayısı : 891
24.02.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın