Pass

Çaycuma Belediyesinin kardeş kenti Ankara Büyükşehir Belediyesinden temin ettiği halk otobüsü, Çaycuma’ya geldi. Başkan Kantarcı şehir içi ulaşımda kullanılacak otobüsün tedariki için büyük kolaylık sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a çok teşekkür etti.

Çaycuma Belediyesinin CHP Genel Merkezi tarafından kardeş belediye olarak eşleştirildiği Ankara Büyükşehir Belediyesinden temin ettiği halk otobüsü Çaycuma’ya geldi. Belirli bir ücret karşılığı Çaycuma Belediyesi envanterine eklenen 37 koltuk kapasiteli Mercedes-Benz marka halk otobüsü, tüm bakımları yapılarak hizmete hazır hale getirildi.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Şehir içi ulaşımda büyük bir açığı giderecek otobüsle ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Son derece mütevazı bir bütçe ile önemli bir eksiğimizi daha giderdik. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a yaptığım ziyaret sırasında sözünü aldığım otobüs, tüm bakımları tamamlanarak Çaycuma’ya geldi. Bu otobüsün envanterimize kazandırılmasını sağlayan değerli Mansur Yavaş başkanım ve EGO Genel Müdürü Nihat Alkaş başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 985
21.02.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın