Pass

Çaycuma Belediyesi'nin sosyal medya Facebook üzerinden yaptığı “En güzel kar fotoğrafı yarışması”nda dereceye girenlere ödülleri belediye meclis toplantısının öncesinde verildi.

Ocak 2021 dereceye giren;
1-Nuray Verim
2-Abdulkadir Karayılan
3-Canan Yılmaz Filiz

Aralık 2021 dereceye giren;
1-Tanju Yiğit
2-Şule Zengin
3-Gülden Oruç Özdede ve Mansiyon Ödülü Selim Pıt'a ödülleri Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı tarafından verildi.


Haber Okunma Sayısı : 1046
06.01.2022Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın