Pass

AK Parti Zonguldak Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretle ilgili Başkan Güneş açıklamada bulundu. Güneş açıklamasında “Öncelikle bugün ki ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğum Ak Parti Zonguldak Kadınlar Kolu Başkanı Züleyha Arıman ve ekibinden Hicran Kuru ile Zehra Şahin'e, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Kaya'ya ve Ak Parti Zonguldak İl Başkanımızın değerli eşleri Emine Tosun'a sonsuz teşekkürler ediyorum. Ziyaretleri ile yeni üyesi olduğum Ak Parti de yalnız olmadığımı hissettirdiler. Hep birlikte daha özverili bir şekilde çalışarak İlimiz Zonguldak’ımız başta olmak üzere Ülkemizin modern ülkeler seviyesine gelmesi için var gücümüzle çalışacağız. Allah Ak parti saflarında ülkesi için çalışan, Başbakanımıza, Bakanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, tüm il ve ilçe teşkilatlarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza güç kuvvet versin inşallah. Tekrar sizlere hoş geldiniz diyor, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3616
17.01.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın