Pass

Çaycuma ilçesi Yeni Mahalle Muhtarı Teoman Temelekuran ana caddelerde elektrik hatlarını yer altına alan yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

2017’de yapılması planlanan, elektrik hatlarının yeraltına alınması çalışmaları devam ediyor. 11 Km bir alanda Enerji SA tarafından Etisan Enerji adlı firma ekiplerince devam eden çalışmaları yerinde inceleyene Yeni Mahalle Muhtarı Teoman Temelkuran, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Muhtar Temelkuran,  ana caddelerde elektrik hatlarının yeraltına alma çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Caddelerdeki görüntü kirliliğinin ortadan kalkacağını ifade eden muhtar Temelkuran, “Caddelerimizin alt yapısı yapılıyor çarşı merkezi ve ana caddelerin üzerindeki görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla elektrik şebekesi yerin altına alınıyor. İlçe merkezimizde şuan 11 Km’lik alanda elektrik şebekesi yer altına iniyor. Artık caddelere girdiğiniz zaman tel, kablo görmeyeceksiniz. Caddelerimizde sadece aydınlatma direkleri bulunacak” dedi. Yapılan çalışmalarla bozulan yollar için Vatandaşların biraz anlayışlı olmasını isteyen Yeni mahalle muhtarı Teoman Temelkuran Halkımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

Çalışmaları yerinde inceleyen ve çalışanlara başarılar dileyen Muhtar Temelkuran’a Yeni mahalle Ulu Camii dernek başkanı ve yönetim kurulları Mustafa Musluer, Recep Özkan, Ercan Aktaş, Azalar; Metin Bahadır, Turgut Güneş ve yeni mahalle gençleri eşlik etti.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 3531
16.01.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın