Pass

Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir 10 Ocak Gazeteciler günü ile ilgili Ekspres gazetesine gelerek Gazetemizin Sahibi ve Çalışanlarının 10 Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir ziyaretinde; “Kamuoyunun bilgilendirilmesi, toplumsal bilincin artırılması, millî birlik ve beraberliğin güçlenmesinde basın mensuplarımız büyük önem arz etmektedir.   Doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla demokrasimizin güçlenmesinde etkin rol oynayan tüm basın mensuplarının ve Özellikle Ekspres Gazetesi Çalışanlarının Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Özdemir’in ziyareti sebebi ile mutlu olduklarını ifade eden Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Hakan Miyanyedi; “10 Ocak Dünya gazeteciler günü sebebi ile gazetemizi ziyaret eden müdürümüz Mehmet Özdemir’e tüm çalışma ekibimiz adına şükranlarımı sunuyor, Kamuyu doğru tarafsız bilgilendirmeye devam edeceğimizi beyan ediyoruz” dedi.  

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2040
11.01.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın