Pass

Çaycuma Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve Kızılay Zonguldak Şubesi tarafından okul binasında kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Kampanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ve Şube Müdürü Cengiz Yılmaz kan vererek destek oldular. Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Doktorlarından Kubilay Demir kan bağışının önemini şöyle anlattı; “ Türkiye ve ilimizde olduğu gibi kötü hava koşullarından dolayı azalan kan stoklarını karşılamak amacı ile geceli gündüzlü çalışmaya devam ediyoruz. Bu günde Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde duyarlı, yaş bakımdan uygun olan öğrencilerimizden ve vatandaşlardan kan bağışını bekliyoruz. Kan yapılamayan tek ihtiyaç. Her gün bir hastamızın kana ihtiyacı olduğunu düşünerek sağlıklı herkesi kan bağışına bekliyoruz” diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ise duyarlılıklarından dolayı okulun öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür ederek; “Her şeyden önce bir insanının hayatını kurtarmanın bilincinde olan insanlarız. Bundan dolayı hem sağlık açısından hem de insan hayatını kurtarmak adına önemli olduğunu düşünüyorum. Öğretmenlerimize, öğrenci ve personelimize kan verme bilincini kazandırmak en önemli önceliklerimiz arasındadır. Kan bağışına teşvik ve destek olmak için Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak zaman zaman çeşitli okullarımızda kan bağışı kampanyası düzenleyerek Sağlık Bakanlığımıza ve Türk Kızılayımıza destek olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Okul Müdürü Satılmış Bozkurt ise kampanyaya ilgi gösteren öğrenci, öğretmen, personel ve vatandaşlara teşekkür etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3044
14.12.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın