Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi öğretmenlerinden Nilgün Çelik, ‘Şanlı Urfa Uluslararası Göbeklitepe Yarı Maratonu’nda kendi yaş grubu kategorisinde birinciliği elde etti.

18-90 yaş Aralığında 650 kişinin katıldığı bu maratonda Nilgün Çelik, 60-65 yaş kategorisinde 10 kilometre koşuşunda birinciliği elde ederek kupa ve madalyası ile Çaycuma’ya döndü.

Yıllardır spor yaptığını ifade eden Nilgün Çelik; “Sağlık için koşuyorum, bunun karşılığını da ilk defa katıldığım Göbeklitepe Yarı Maratonu’nda aldım. Koşmayı ve dolayısıyla sağlıklı yaşamayı seviyorum. Herkes koşabiliyorken koşsun. Çağımızın en büyük hastalığı hareketsizlik” diye konuştu.

Şanlıurfa'da bu yıl 5'incisi düzenlenen Uluslararası Göbeklitepe Yarı Maratonu, yurtdışı ve içinden 650 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 6818
21.10.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın