Pass

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, takıma destek olan Vali Ali Kaban ile Emir Eren’e teşekkür etti. 

Caner, son üç yılda Zonguldak Kömürspor’a çok büyük destekleri olan Zonguldak Valisi Ali Kaban ve Emir Eren’e minnet borçlu olduklarını söyledi. Kulübün en zor dönemlerinde takıma sahip çıkan Vali Ali Kaban ve Emir Eren’in yeni sezon öncesinde de geçmiş dönemde olduğu gibi 2016-2017 futbol sezonunda da desteklerinin devam edeceği sözünü aldıklarını belirttiği konuşmasında, “Dünya ekonomisi zor günler geçiriyor. Buna rağmen Sayın Emir Eren Zonguldak Kömürspor’a sahip çıkmaya devam ediyor, bundan sonra da desteklerini sürdürecek. Sayın Valimize ve Sayın Emir Eren’e katkı ve desteklerinden dolayı şahsım, yönetim kurulumuz, kulübümüz ve taraftarımız adına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2389
18.08.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın