Pass

Çaycuma İlçe Müftülüğü, Çaycuma Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi’nin ortaklaşa düzenledikleri Yaz Kuran Kursları Arası Futbol Turnuvası başladı.

Çaycuma Arena Spor Tesisleri’nde gerçekleşen turnuvanın açılışına, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu, İlçe Gençlik Hizmetleri Müdür Vekili Erkan Arslan, Çaycuma Gençlik Merkezi Müdürü Şendoğan Kaya, TDV Çaycuma Şubesi Üyesi Naim Naim Eren, tertip komitesi üyeleri, din görevlileri katıldı.

Açılışta konuşan İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “Yaz Kuran Kursları arasında kardeşlik ve paylaşma duygularını artırmak ve öğrencilerimizin isteyerek kurslara gelmelerini sağlamak amacıyla sosyal, kültürel, sportif ve birçok etkinlikler düzenliyoruz. Kız öğrencileri arası da voleybol, satranç gibi etkinlikler planlandı. Ağustos tarihinde yapılacak finaller sonucunda dereceye girecek öğrencilerimize kupalar, madalyalar vb... hediyeler hazırlandı. Şimdiden turnuvalarımızın hayırlı geçmesini, birlik ve kardeşlik duygularımızı daha da artırmasını diliyoruz” diye konuştu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2816
09.08.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın