Pass

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ile birlikte Çaycuma İlçesi Nebioğlu Beldesi’nde incelemelerde bulundu.

Beldede yapımı devam eden Çok Programlı lise inşaatını inceleyen Kaymakam Keçeli, okulun önümüzdeki eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi konusunda her türlü imkânın kullanıldığını söyledi. Ardından ilk ve ortaokulun çevre düzenlemesi çalışmalarında inceleyen Keçeli, Belde’nin en büyük caddesi sayılan Cumhuriyet Caddesi yenileme çalışmalarını yerinde görüp Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’dan bilgi aldı. İlgilerinden dolayı Kaymakam Keçeli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir’e teşekkür eden başkan Aydoğan, beldenin diğer sorunları hakkında bilgi aktardı.

Haber. EKSPRES

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 3744
28.07.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın