Pass

Çaycuma’nın önde gelen İşkesen ve Bayrak ailelerinin gençleri Karapınar Belediye Düğün salonunda mutluluğa yürüdüler.

Düğünleri hakkında gazetemize açıklama yapan damat Muzaffer İşkesen hayatını birleştirdiği Armağan Bayrak için “Hayatımın anlamını buldum. 2903 gün sonra en güzel Armağan’ımı aldım” dedi.

Hayatının en güzel ve özel günlerinden birini yaşadığını dile getiren Damat İşkesen, “Hayatımın anlamı, gönlümün sultanı ile tanışmamızdan 2903 gün sonra evleniyorum. Severek evleniyoruz. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımız ve sevenlerimizle çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ekspres Gazetesi olarak yeni çifte mutluluklar diliyoruz.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3616
13.07.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın