Pass

Zonguldak’ta 2003 yılından itibaren faaliyet gösteren ZMK-Zonguldak Motosiklet Spor Kulübü. Batı Karadeniz bölgesinde ilk defa yapılacak olan 1. Uluslararası Zonguldak Motosiklet Festivaline ev sahipliği yapacak. 

Türkiye’den ve çeşitli ülkelerden birçok motosikletçinin katılımıyla gerçekleşecek olan Uluslararası Zonguldak Motosiklet festivaline yaklaşık bin motosiklet sürücüsünün katılması bekleniyor. Değirmenağzı plajında yapılacak festivalde O Ses Türkiye birincisi Hasan Doğru da sahne alacak.

Zonguldak Motosiklet Spor Kulübü Başkanı Suat Ölmez; “Türkiye’nin dört bir yanından hatta yurt dışınlar telefonlar alıyoruz festivalimiz çok kalabalık olacak. Bu Festival Zonguldak ve turizm için çok önemli, bir çok yerli ve yabancı turist gelecek. Festivale giriş ücretsiz olacak 3 gün sürecek. Motosikleti ile festivale katılım sağlayanlara küçük hediyelerimiz olacak. Festivalde birçok etkinlik olacak bunlardan bazıları motosiklet ile yavaş gitme yarışması, halat çekme yarışması, bilek güreşi, yüzme yarışması, en güzel motosiklet yarışması, en yaşlı ve en genç motorcuların seçilmesi, en uzaktan gelen motorcunun seçilmesi, Değirmenağzı doğa yürüyüşü, halk oyunları gösterisi ve ateş başında birçok etkinliğimiz olacak. Zonguldak’ın tanıtımı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Festivale Gelen misafirlerimizi Gökgöl Mağarası ve Maden Müzesine de götürerek bu yörenin tanıtımına büyük katkı vermeyi planlıyoruz. Bu festivalin Zonguldak ve Kozlu’ya gerek tanıtım gerekse ekonomik açıdan büyük fayda sağlayacaktır. Festivali Zonguldaklı hemşerilerimiz ve esnafımız da sahiplenerek gelen konuklara ev sahipleri olarak en güzel şekilde ağırlamamız konusunda desteğinizi bekliyoruz.

ZMK festivali 22-23-24 Temmuz günlerinde Değirmenağzı plajında yapılacaktır. Alanın küçük olması sebebiyle içeriye motosiklet harici araç alınmayacaktır. Çadır yerleşimi yapılacağı için ateş ve mangal yakılmasına müsaade edilmeyecektir. Bu konuda halkımızın anlayışına sığınıyor mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almalarını tavsiye ediyoruz. Festivalin ilimize ve ilçemize yakışır şekilde geçmesini diler tüm halkımıza şimdiden teşekkür ederim” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2111
12.07.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın