Pass

Diyanet işleri Başkanlığının her yıl okulların kapanması ile başlattığı yaz Kur’an kursları bu sene 20 Haziranda başlayacak. Türkiye’nin her bölgesinde gerçekleşecek olan Kur’an kurslarında camilere akın edecek olan çocuklar, Kur’an-ı Kerim, Siyer, Ahlak gibi dinimiz İslam’ı en iyi şekilde öğrenmeye çalışacak. Diyanet işleri Başkanlığınca düzenlenen kurslarla ilgili bilgi veren Çaycuma ilçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu Kursların önemi ve başlangıç tarihi hakkında bilgilendirme yaptı. 

Arcaklıoğlu; “  Çaycuma’mızın Kıymetli Çocukları ve Değerli Gençleri, 20 Haziran 2016 Pazartesi günü başlayacak olan Yaz Kuran Kurslarımızla birlikte sizlerle Camilerimiz ve Kurslarımız adeta bereketle dolup taşacak.

Kurslarımız " Sevgi " ile Taçlanacak. Yaz Kurslarımızda Temel Hedefimiz Yüce Dinimiz İslam’ın Evrensel ve Güzel İnanç, İbadet ve Ahlaki değerlerini Sevdirerek öğrenilmesini sağlamak olacaktır. Çocuklarımızın tatilde olduğunu asla unutmadan onların Camilerimiz ile olan bağlarını daha kuvvetli hale gelmesini temin amacıyla birbirinden güzel dini, sosyal, kültürel, sportif vb etkinliklerimiz ve yarışmalarımız olacaktır.22 Haziran Çarşamba günü " Yaz Kuran Kursları Açılış " Programımız olacaktır.

Haydi, Çocuklar ve Gençler , "Kuran ayı, Bereket ayı ramazan-ı Şerifte buluşalım, Sizleri Camilerimiz ve Kur'an Kurslarımızda bekliyoruz "dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1964
18.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın