Pass

2015- 2016 Eğitim öğretim yılının son ders zilinde, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Hisarönü Zübeyde Hanım İlkokulu’nda öğrencilere karne dağıttı.

Karne dağıtım töreninde Kaymakam Serkan Keçeli ’ye, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz eşlik etti.

238 öğrencinin Eğitim Öğretim gördüğü Hisarönü Zübeyde Hanım İlkokulu’nda, öğrencilere karnelerini veren Kaymakam Keçeli, tatilde bol bol dinlenmeleri tavsiyesin bulunarak, “Çocuklar yaz tatilinde bol bol oyun oynayın. Denize giriyorsanız eğer büyüklerinizin yanında gücen içerisinde girin. Ama bir gün 24 saat. 9 saat uyusanız, geriye 15saatlik zaman kalıyor. Günde 15 saat oyun oynamak insanı yorar, onun için günde 1 saatinizi kitap okumaya ayırın. Ama her gün en az 1saat kitap okuyun” diye konuştu.

Hisarönü Seçil Şanlı Ortaokulu’nda Beden Eğitimi öğretmenliği yapan Elif Güneri’yi Kaymakam Serkan Keçeli, eğitim öğretim yılının son ders zilinde ziyaret ederek hediye takdim etti ve ardından Hisarönü Seçil Şanlı Ortaokulu’nda dereceye giren öğrencilere madalya taktı.

Keçeli; “Bu gün eğitim öğretim yılının en keyifli günü. Okulun tatile girdiği gün, okulun en iyi olduğu gün oluyor. Ortaokuldan mezun olup, lise hayatına devam edecek öğrencilerimize hayatlarında başarılar diliyorum. Filyos Hisarönü Seçil Şanlı ortaokulu bizim Çaycuma’daki en başarılı ve en güzide okullarımızdan birisi. İyi okul olabilmek, başarılı okul olabilmenin şartları vardır. Tek başına müdür bu işi başaramaz. Tek başına öğretmen bu işi başaramaz. Tek başına veliler ve öğrencilerde bu işi başaramaz. Bizler için ne mutlu ki bu okulda veli ve idareci birlikteliği çok güzel bir şekilde gerçekleşmiş. Herkese teşekkür ediyorum. Yaz tatillinde çocuklarımızın doya doya dinlensinler. Ama 7 den 8. Sınıfa geçecek öğrencilerimiz biraz az dinlensinler. Şimdiden TEOG sınavına çalışmaya başlasınlar” diye konuştu. Aynı okulda beden öğretmenliği yapan Güney Kore’nin Jeju Adasında düzenlenen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda üçüncü olarak bronz madalya alan Milli Sporcu Elif Güneri’yi Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, başarısından ötürü tebrik ederek hediye takdim etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2676
17.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın