Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel iftar yemeği Albuzlar Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

İlginin yoğun olduğu iftara bin kişi katıldı. İftar yemeğine, Zonguldak Valisi Ali Kaban, Kaymakam Serkan Keçeli, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Çaycuma Belediye Başkanı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Özel İdare genel sekreteri Recep Demirtaş, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, CHP İlçe Başkanı Tuncay Akyol, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu daire ve okul müdürleri, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda işadamı katıldı.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rıfat Sarsık Ramazan ayının bolluk ve bereket getirmesini dileyerek; “Her yıl düzenlemekte olduğumuz ve sizlerle bir araya geldiğimiz birlik ve beraberliğimize vesile olan iftarımızda, mübarek Ramazan ayında bu yılda bir araya geldik. Mili birlik ve beraberliğimizin, manevi duygularımızın en üst seviyede yaşandığı bu güzel Ramazan akşamında iftarımıza katıldığınız için hepinize şahsım ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarım adına teşekkür ederim” şeklinde konuştu. İftar yemeğinin ardından dua gerçekleştirildi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2272
16.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın