Pass

Çaycuma Belediye Başkanı’nın Posta Gazetesi ile yaptığı röportajı tam sayfa yayınlandı. Çaycuma Belediye Başkanı projelerini anlattığını gazete, zabıtalar ve ÇAY-BEL çalışanları tarafından sabah saatlerinden itibaren tüm iş yerlerine, evlere ve sokaktan geçen vatandaşlara dağıtıldı. Bugün Çaycuma’da her yerde Posta var, Çay ocaklarında ise her masada üç beş adet.

10 bin adet gazete dağıttırdığı söylenen, Çaycuma Belediye Başkanı röportajında;  Çaycuma’yı sil baştan inşa ettiğini, hizmet ayırımı yapmadığını, seçim dönemindeki projelerinin tamamına yakınını gerçekleştirdiğini, bütçeyi ikiye katladığını ve Filyos Nehri kenarına Şanzelize Bulvarı oluşturacağını ve ilçenin hizmetlerle anılmasını istediğini söylüyor.

Belediye Başkanının Posta gazetesinde yaptığı röportaj ve Gazete bedeli olarak ne kadar para verdiği merak ediliyor.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 4127
15.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın