Pass

Geçtiğimiz hafta Çaycuma girişindeki iki köprüden birini trafiğe kapatan Çaycuma Belediye Başkanı, “Köprüde stantlar açılacak” şeklinde yapılan haberleri yalanlanarak trafik düzenlemesi ve bakım çalışmasını gerekçe göstermişti. Ancak Belediye Başkanı hafta sonu katıldığı bir radyo programında soru üzerine Bartın ve Devrek’i örnek göstererek, köprünün üzerinde satış alanları oluşturmak istediklerini açıkladı.

Başından beri ikinci köprüye karşı olduğunu vurgulan Belediye Başkanı, tek köprünün trafik akışında sorun yaratmadığını söyledi(?). Bekleyip göreceğiz…

Video Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=sVAdF0D4i9s&feature=share

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 4511
14.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın