Pass

Türkiye'nin ilk kadın sualtı ressamı Figen Ramazanoğulları'nın Çaycuma Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açmış olduğu yağlı boya resim kursunun "sokak resim sergisi" açıldı.

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılmış olan yağlı boya resim sergisi kursu kapsamında üretilen resimlerle Çaycuma şehir merkezinde sokak resim sergisi açıldı. Vatandaşlar tarafından büyük ilginin olduğu gözlemlenen sergide kursiyerlerin yapmış olduğu resimler vatandaşların ilgi odağı oldu.

Çaycuma Halk Eğitim Merkez Müdürü Oktay Aksoy sergi açılışında yapmış olduğu konuşmasında, "Çaycumamıza farklı alanlarda kaliteli hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda bunun örneklerini görmeniz mümkün. Yağlı boya resim kursumuz da bu çalışmalardan sadece biri. Bugün burada görmüş olduğum eserler kursumuzun verimli geçtiğinin ve kurs hocamız Figen Ramazanoğulları ve öğrencilerinin hünerlerinin birer kanıtı. Ben hem hocamıza hem de kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Yağlı boya resim kurslarımız bundan sonra da devam edecek. Sizlere saygı ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1922
11.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın