Pass

Çaycuma İlçesi’ndeki Çay Mahallesi Çınar Sokak'ta dükkânı bulunan esnaf, sokak sakinlerine iftar verdi.

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen iftar yemeği, Çınar sokakta yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. İftar yemeğine Çaycuma Esnaf ve sanatkârlar odası başkanı Hayri Kandemir, İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Çaycuma bir önceki Belediye Başkanı Mithat Gülşen ile sokak sakinleri katıldı.

Çaycuma ilçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun yaptığı iftar duasından sonra oruçlar açıldı. İftar yemeğinde katılımcılara çorba, et, pilav, salata, yoğurt ve su ikramı yapıldı. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2164
11.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın