Pass

Yeni seçilen Dernek Başkanı Gülsan Geldi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nursel Kınıcı, Engin Zeren, Selvi Çolakoğlu, Gönül Gülşen ve derneğin bir önceki Başkanı Özlem Arslan tanışma ziyaretlerine başladı.

İlk olarak Çaycuma Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nu ziyaret eden dernek yönetimi, çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Yeni yönetime başarılar dileyen Müftü Arcaklıoğlu; “Gönüllü ve samimi hizmetlerinin artarak devamını diliyorum, bizlerde elimizden gelen katkıyı veririz” dedi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2158
11.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın