Pass

Adalet ve Kalkınma Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Miyanyedi ile Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen'i yeni taşındıkları binada ziyaret ederek hayırlı olsun da bulundular.

İlçe Başkanı Çolakoğlu, yaptığı konuşmada, muhtarların öneminden ve sorunlarından bahsederek, "Muhtarlarımız yerel yönetimlerin en alt birimi ama en önemli birimidir. Vatandaşlarımız ile direk olarak bire bir diyalogda olmaları, vatandaşın mahallede ilk muhatap olduğu kişinin muhtarlarımız olması onların önemini ve sorumluluğunu arttırmaktadır. Bu bakımdan göz ardı edilmemesi gereken bir birimdir. Bizler ilçe teşkilatı olarak, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ile fırsat buldukça Köylerimizi ziyaret ediyor, vatandaşlarla ve muhtarlarımız ile bir araya geliyoruz. Bugün de, İlçe Teşkilatımızdan Hasan Miyanyedi arkadaşımızla Çaycuma Muhtarlar Derneği'mizi ziyaret ettik. Derneğimizin yeni taşındıkları bina hayırlı olsun. Muhtarlar Derneği Başkanımız ilgili eksikliklerimizi olabildiğince takip edip giderilmesi için kurumlara taleplerimizi iletiyoruz. Muhtarlarımız bizler için önemli. Göz ardı edilmemesi gereken bir birimimiz.

Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, derneğin kuruluş amacı, yeni taşındıkları bina hakkında ve çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2735
10.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın