Pass

Çaycuma’da geçtiğimiz hafta sonu yapılan muhtarlık seçimlerde vefat eden muhtarların yerine seçilen bir mahalle ve bir köy muhtarı mazbatalarını alarak göreve başladı.

Filyos Abacık Mahallesi’nin muhtarı Rıza Boz ve Yukarı İhsaniye Köyü’nün Muhtarı Arslan Bayrak bir süre önce vefat etmişti. Boşalan muhtarlıklar için geçtiğimiz hafta sonu yapılan seçimlerde Filyos Abacık Mahallesi Muhtarlığına Turgut Boz, Yukarı İhsaniye Köyü Muhtarlığına Mustafa Baktaş seçildi.

Çiçeği burnunda muhtarlara dernek rozetlerini takan Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen ; “Muhtarlarımıza hayırlı olsun diyorum. Köy ve mahallerindeki çalışmalarında başarılar diliyorum. Hayatını kaybeden muhtarlarımıza ve son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle hayatını kaybeden tüm asker, polise ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

Çelen, ayrıca Saray İş Hanı’ndaki yeni dernek binalarında, mahalle ve köy muhtarlarına en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3742
09.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın