Pass

Zonguldak Valiliği tarafından manda yoğurdunun yaygınlaşması amacıyla Çaycuma’da çiftçilere manda dağılacak.

Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen proje için emeği geçenlere teşekkür ederken; “İlimizin ve ilçemizin en önemli ekonomik ve kültürel varlığı olan Çaycuma manda yoğurduna ve mandacılığa destek veren Sayın Valimizden bölgemize dağıtacağı mandaları beklemekteyiz. Dağıtılacak olan mandaların göçü önlemesine ve yeni iş alanları meydana gelmesine yani istihdama yardımcı olacaktır. Valimizin yaptırdığı araştırmalar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından yapılmış, Zonguldak Yetiştiricileri Birliği’nde girişimleri ile bugünlerde dağıtılacağını duymaktayız. Eylül ayında Çaycuma’da yapılacak olan, Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ndan önce mandaların dağıtılması fuar içinde bölgenin üretim ve istihdamına yardımcı olacaktır. Sayın Valimiz Ali Kaban’a mandalarımız ve fuar için müteşekkiriz olduğumuzu belirtiriz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1723
09.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın