Pass

Ramazan ayı nedeniyle Memur Sen’e bağlı Eğitim Bir Sen ( Eğitimciler Birliği Sendikası) Çaycuma Temsilciliği tarafından iftar programı düzenlendi.

Çaycuma Öğretmen evi bahçesinde düzenlenen iftara; Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Zonguldak il milli eğitim müdür yardımcısı Ercan Kâhya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Cengiz Yılmaz, Bayram Güneş, Mehmet Yetim, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Çetin Hotlu, Yusuf Aslan, Eğitim Bir Sen Zonguldak Şube Başkanı Sadettin Dede, Memur-sen ilçe başkanı Kenan Tunç, Çaycuma eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Eğitim Bir Sen Çaycuma İlçe Başkanı Ersoy Salman, Eğitim Bir Sen Gökçebey İlçe Başkanı Erdal Satuk, Çaycuma İlçe Tarım Müdürü Coşkun Ulutaş, KYK Çaycuma İbrahim Ethem Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Ahmet Acar, Öğretmen evi Müdürü Gürbüz Kurnaz,  Gençlik Merkezi Müdürü Şendoğan Kaya,  çok sayıda daire ve okul müdürü, sendika üyeleri ve aileleri katıldı.

İftara katılan herkese teşekkür eden Eğitim Bir Sen Çaycuma İlçe Başkanı Ersoy Salman; “Ramazan ayının ve orucunun bizlere, bütün Müslümanlara ve İslam alemine hayırlar ve bereketler getirmesini diliyoruz. Allah oruçlarımızı kabul etsin. Birlik beraberliğe ihtiyacımız en çok ihtiyacımız bu günlerde rabbim bizi birlik beraberlikten ayırmasın. İstanbul’daki patlamada yine canımız yandı. Şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet eylesin. Allah birlik ve beraberlikten ayırmasın” diye konuştu.

İftar yemeği İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Acaklıoğlu’nun yaptığı duanın ardından sona erdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2545
08.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın