Pass

Çaycuma Belediye Başkanı, şehir merkezine girişteki yeni köprüyü "PANAYIR KURACAĞIM" diyerek kapattı.

Köprünün kapatılması ile ilgili değişik iddialar ortalarda dolaşmaya başladı, Konu ile ilgili en ciddi iddia; Belediye’ye köprü faciasında hayatını kaybedenlerin açtığı tazminat davalarından ciddi cezalar gelince "Madem köprü benim. Ben de köprüyü kapatıyorum" diyerek böyle bir uygulamaya gittiği belirtiliyor.

Çaycuma Halkı Üçüncü köprü müjdesi Beklerken, iki köprüden biri olan Çaycuma köprüsünün İş merkezi yapılacak olması Esnafında kafasını karıştırdı.

Kapalı pazaryerinin de köprü çıkışında bulunması nedeniyle pazar kurulan cuma günleri ve binlerce aracın girip çıkığı arife günleri araç trafiğini tek köprünün kaldırıp kaldırmayacağı merak ediliyor.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 8953
08.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın