Pass

Nebioğlu belediye Başkanı Ertan Aydoğan yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Aydoğan; “Nebioğlu her geçen gün güzelleşerek büyüyecektir. Belediyemizin bozulan yollarda parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.

Belediye kaynaklarının verimli kullanılması açısından öncelikli olarak bozulan yollarda parke yol çalışmalarına devam edilmektedir. Anayollarda çalışan ekipler her gün bir değişik mahallede çalışarak Nebioğlu’nun güzelleşmesine katkı sağlıyorlar. Merkez’den Belediye dönel kavşağına kadar olan cadde kilit parke taşı ile kaplandı. Altyapı ve kanalizasyon çalışmaları nedeniyle bozulan Sokaklar gibi daha birçok numaralandırılmış yollar parke taş ile kaplandı.

Altyapı kanalizasyon çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte toplamda 20 km den fazla parke taş kaplaması yapıldı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2285
07.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın