Pass

Memur-Sen Çaycuma İlçe Temsilcisi Kenan Tunç bir mesaj yayınlayarak, İstanbul Beyazıt Veznecilerde 7 Polisimizin şehit olduğu 4 vatandaşımızın hayatını kaybettiği saldırıyı sert bir dille kınadı.

Tunç’un mesajı şöyle: “Hainler İstanbul Vezneciler’de yine alçak bir saldırı gerçekleştirdi. İlk açıklamalara göre 7 Polisimiz ve 4 vatandaşımız hayatlarını kaybetti. Çok sayıda yaralılar var. Şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, milletimize sabır, metanet ve başsağlığı diliyoruz. Böyle mübarek bir ayda yapılan bu insanlık dışı saldırıyı, son çırpınışlarını yaşayan ihanet şebekelerini ve onlara destek veren insanlığını kaybetmiş alçakları şiddet ve nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.

Bütün dünya bilsin ki bu aziz millet böyle çirkefliklerle birlik, beraberlik ve kardeşlik yolundan asla vaz geçmeyecek, bu cennet vatanın bir çakıl taşının bile koparılmasına müsaade etmeyecektir.

Bu alçak saldırılar bir kez daha gösteriyor ki terör, ayırım yapmadan bütün insanlarımızı vuruyor. Bu durumda milletimizin kıymetli evlatlarına düşen en önemli görev bir yumruk gibi bir olmak, iri olmak ve diri olmaktır. Hainler bu birlik, irilik ve diriliği gördükleri için ellerindeki bütün kozlarını kullanıyorlar. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Allah’ın izniyle Çanakkale’de omuz omuza can vermiş ecdadın torunlarını birbirinden ayırmaya ve bu cennet vatanı bölmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Allah Devletimize ve Milletimize zeval vermesin” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1889
07.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın