Pass

Çaycuma Karapınar Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Lisesi Çocuk Gelişi Bölümü öğrencilerin hazırladığı ürünlerden oluşan yılsonu sergisi Çaycuma Öğretmen evi önünde gerçekleştirildi.

Sergiye Kaymakam Serkan Keçeli, Belediye Başkanı, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Öğretmen evi Müdürü Gürbüz Kurnaz, Okul Müdürü Erkan Islak ve veliler katıldı.

Sergi hakkında bilgi veren Sınıf Öğretmeni Nebahat Muslubaş; “Öğrencilerin hazırladıkları teorik ve pratik eğitimlerde öğrendikleri ürünlerin sergisini açmış bulunmaktayız. Uygulama bölümünde 0-6 yaş grubu çocuklara oyuncaklar tasarladık. Okumayı geliştirici kitaplarımız var. Zeka ve kavram geliştirici ürünlerimizi sergide yer alıyor. Okul öncesi eğitim, animasyon ve drama etkinliklerine yönelik maske ve kuklalarımız var. Çocukların dil gelişime yönelik hikaye kartları, dominolar ve tombalalar tasarladık. Anne çocuk sağlığını kapsayan doğuma hazırlık çantalarımız yer alıyor. Çocukların duygusal ve sosyal gelişimini destekleyen dolgu oyuncaklarımız, sanat etkinliğini geliştirmek amacıyla materyal çalışmalarımız var. Çocuklarımızın el becerilerine yönelik kolay açma kapama kitaplarımız mevcut. Çocukların odalarına Çaycuma Karapınar Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Lisesi Çocuk Gelişi Bölümü öğrencilerin hazırladığı ürünlerden oluşan yılsonu sergisi Çaycuma Öğretmen evi önünde gerçekleştirildi. Daha duyusal görme amacıyla oyuncaklar tasarladık” diye konuştu. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2290
03.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın