Pass

Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 2015-2016 öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.   

Okul bahçesinde yapılan 18. mezuniyet törenine Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Şube Müdürü Bayram Güneş, Okul Müdürü İlker Okumuş, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı.

Tören, öğrencilerin müzik eşliğinde, alandaki yerlerini almalarıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın ardından Okul Müdürü İlker Okumuş, tören açış konuşmasını yaptı.

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, "Öğrencileri ve velileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Okul birincisi Onur Demir’e plaketini İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, okul ikincisi Devran Uslu’ya plaketini Şube Müdürü Bayram Güneş, okul üçüncüsü Batuhan Mutlu’ya plaketini Okul Müdürü İlker Okumuş verdi.

Törende ayrıca Onur Kurulu Başkanı Onur Yiğit’e de Müdür Yardımcısı Nurgül Savtekin tarafından plaket verildi.

Programda daha sonra, okuldan mezun olan 100 öğrencinin diplomaları sınıf rehber öğretmenleri Elif Kınıcı, Ahmet Yirmibeş, Seyfi Tavukcu ve Ufuk Köse tarafından verildi. Okul Müzik Kulübü de izleyicilere mini bir konser sundu.

Mezun olan tüm öğrencilerin birlikte seslendirdiği şarkının ardından keplerin havaya fırlatılmasıyla tören sona erdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2329
03.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın