Pass

Çaycuma'da yük treninin çarptığı otomobilde bulunan 4 kişiden 2’si öldü, biri bebek 2 kişi ise ağır yaralandı.

Kaza dün gece saatlerinde Çaycuma Ahatlı Köyü Hemzemin geçitte meydana geldi. İddiaya göre; 29 yaşındaki Sefai Aktaş yönetimindeki 78 SH 179 plakalı otomobil, Karabük’ten Zonguldak Çatalağzı istikametine seyir halinde olan 24236 sefer sayılı yük treninin altına girdi. Kazada otomobil sürücüsü Sefai Aktaş kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirirken, araçta bulunan 50 yaşındaki Aydın Akman, olay yerinde hayatını kaybetti. Otomobilde bulunan 24 yaşındaki Eda Aktaş ve 45 günlük bebeği Oğuzhan Aktaş ağır yaralandı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunduğu ve BEÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatılırken, tren makinisti 53 yaşındaki Selim Kocabaş gözaltına alındı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3675
02.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın