Pass

Çaycuma Nihat Kantarcı Caddesi’nde hizmet verecek olan işletmeciliğini Özlem Kalafat’ın yaptığı “Özlemce Tasarım” açıldı.

Açılışa; Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Belediye Başkan Vekili Cengiz Gökçe, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Yapılan duanın ardından açılış kurdelesini ve açılış pastasını işyeri sahibi Özlem Kalafat ile birlikte kesen protokol üyeleri, hayırlı olması dileğinde bulundu. Çaycuma’da ilk özel tasarım yapan işyeri olma özelliği taşıyan Özlemce Tasarım’da nişan, nikâh, düğün, doğum, doğum günü ve mevlitler için kokulu taş, butik sabun, kapı süsleri, ahşap boyama, cam boyama, isimlik ve dekoratif çerçeveler tasarlanıyor. İşyerini gezen ve birbirinden renkli ve özel tasarlanmış ürünleri inceleyen davetliler, alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3014
01.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın