Pass

Saltukova aile çay bahçesi çalışmaları son sürat devam ederken, kadın belediye başkanı Zerrin Güneş eline aldığı kürek ile erkeklere taş çıkartıyor.

Saltukova'da yapımı devam eden Saltukova aile çay bahçesi çalışmalarına katılan bölgenin tek kadın belediye başkanı Zerrin Güneş kazma ve küreği eline aldı. Çalışmalara kürek ile toprak atarak katılan Güneş, erkeklere taş çıkarttı, daha sonra çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Aile çay bahçesi çalışmaları hakkında konuşan Güneş, "Vatandaşlarımız için temiz, huzurlu, güvenli, beldemize yakışır bir aile çay bahçesini faaliyete geçirmek için var gücümüzle çalışıp, en kısa sürede bitirip hizmete sunmak istiyoruz" dedi.

Çalışmalara Başkan Güneş'in yanı sıra meclis üyeleri, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Haer: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 4224
01.06.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın