Pass

Kentin çeşitli noktalarında kadın heykelleri diken CHP’li Çaycuma Belediye Başkanı, Atatürk Heykelini unuttu.

Çaycuma kent merkezinde Atatürk Caddesi’nde bulunan, resmi törenlerin yapıldığı ve çelenklerin sunulduğu Atatürk Heykeli, bakımsızlıktan adeta dökülüyor. Özellikle heykelin arka tarafının çevre faktörleri nedeniyle paramparça olduğu ve boyalarının döküldüğü açıkça görülüyor.

Heykelin en kısa sürede onarılarak, Atatürk’e yakışır bir hale gelmesini isteyen vatandaşlar, “Yetkililer bu duruma nasıl duyarsız kalıyor? Çaycuma’nın her tarafını yeni heykellerle dolduran Çaycuma Belediyesi, Atatürk Heykeli’nin bakımını neden yapmıyor? Atatürk’e saygı niteliği taşıyan ve her şehrin meydanının simgesi haline gelen Atatürk Heykeli’ne gerekli özenin gösterilmesini istiyoruz” dediler.

Heykellerinin bakımının belediyelerin sorumluluğunda olduğu bilinirken, Çaycuma’ya bu heykel yakışmıyor. Heykelin en son 2010 yılında AK Partili Belediye Başkanı Mithat Gülşen zamanında bakımı yapılmıştı. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2354
31.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın