Pass

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi 2. dönemin etkinliklerini sergiledi.

TEGV 2. dönem "Düşler Atölyesi" etkinliğini ve İsmail Hakkı Tonguç İlkokulu 3. sınıf öğrencileriyle yaptığı kısa süreli çalışmalarda yaptığı ürünleri dönem sonu sergisinde sergilediler. Sergi açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir çocuklarla yaptı. Daha sonra sergiyi gezerek Birim Yöneticisi Nalan Turgut'tan, Mehmet Özdemir TEGV'in faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

TEGV Öğrenim Birimi Nalan Turgut yaptığı açıklamada, "Çocuklarımızın yaptıkları ürünlerin sergilenmesini sağlayarak özgüvenlerinin gelişmelerine katkıda bulunmak, aileleri ve öğretmenlerin 1.dönem boyunca çocukların yaptıkları ürünleri görmesini sağlamak amacıyla sergimizi yaptık. Sergiye katılım fazlaydı ve gelen takdirleri almak yaptığımız işin ne kadar güzel olduğunu bir kez daha hatırlattı. Sergimize katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir'e, Belediye Başkan Vekili Cengiz Gökçeye, Meclis Üyeleri İrfan Kabuk ve Bahri Malakçıya, sınıf öğretmenlerimize, ailelerimize, öğretmenlerimize, serginin oluşması ve hazırlanmasına destek olan gönüllülerimize, sergiye ürünleriyle ve katılımıyla renklendiren çocuklarımıza teşekkür ederiz" dedi.

Katılımın yoğun olduğu sergide, veliler çocuklarının yapmış oldukları çalışmaları çok beğendiklerini ifade ederek, gönüllülere teşekkür ettiler.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1469
30.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın