Pass

Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksek Okulu öğretim görevlilerinden Yrd. Doç. Dr. Neşe Köktürk’ün oğlu Berkay erkekliğe ilk adımı attı.

Berkay için Çaycuma Albuzlar Düğün Salonunda düzenlenen sünnet düğününe, Çaycuma Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir, Çaycuma MYO Müdürü Hikmet Yazıcı, Emekliler Derneği Çaycuma Şube başkanı Nizamettin Eyidoğan, Öğretmen Evi Müdürü Gürbüz Kurnaz, Çaycuma Kent Konseyi Başkanı Berna Çimsalan Özyurt ve yürütme kurulu üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Salonda kendisine ait sünnet koltuğunda oturan Berkay, davetliler tarafından tebrik edilerek çeşitli hediyeler takdim edildi. Köktürk ailesi sünnet merasimine katılan davetlilere teşekkür eden Neşe Köktürk, “Bizleri bu mutlu günümüzde, evlatlarımızın Mürvetlerinde yalnız bırakmayan tüm davetlilere sonsuz şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Sünnet töreni yakın akrabaların ve dostların katılımıyla güzel bir gece eşliğinde son buldu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2848
30.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın