Pass

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çaycuma İlçe Teşkilatı kaynaşmak amacıyla birlik beraberlik kahvaltısı düzenledi.

Şehzade Cafe’de düzenlenen kahvaltıya, Çaycuma Belediye Başkan Vekili Cengiz Gökçe, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, İl Başkanı Ahmet Altun, Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, CHP İlçe Başkanı Tuncay Akyol, Devrek, Gökçebey, Alaplı, Kilimli Chp İlçe yöneticileri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Birlik beraberlik içerisinde sıcak bir atmosferde gerçekleşen kahvaltı da İlçe Başkanı Tuncay Akyol, teşkilat olarak düzenlediğimiz bu etkinliklerimizde hem sohbet etmek, hem de parti içerisindeki birlik beraberliği sağlamayı amaçlıyoruz. Kahvaltıya ilgi oldukça büyük. İl ve ilçe yönetimlerimiz bizleri bugün yalnız bırakmadılar. Katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde bu tür etkinliklerimiz zaman zaman devam edecektir” diye konuştu. Bir süre birbirleriyle sohbet eden partililer, CHP Çaycuma İlçe örgütüne başarılar dilediler.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1622
30.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın