Pass

Çaycuma’nın Filyos beldesinde, İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünce açılan kurs sonucunda yapılan ürünler, sergi açılışı yapılarak halka sunuldu. 

Açılışa Filyos Belediye Başkan vekili Selami Köktürk, İlçe Halk Eğitim Müdürü Oktay Aksoy İl Milli Eğitim Şube Müdürü Zülfikar Uçar, Zübeyde Hanım İlkokulu Müdürü Mustafa Furtun, kurs öğretmenleri Ferhunde Uzun, Hülya Selçuk, İlknur Erişir, ve vatandaşlar katıldı. Çok amaçlı salonda açılış öncesi konuşmalar gerçekleştirildi. İlk konuşmayı Çaycuma Halk Eğitim Merkezi Müdürü Oktay Aksoy gerçekleştirdi. Müdür Aksoy Serginin Filyos’a hayırlı uğurlu olmasını diledi. Aksoy, “Kursiyerlerimizin yıl boyunca yapmış olduğu güzel işleri görmeye geldik. Ben her yıl olduğu gibi Filyos’ta başarılı çalışmalar göreceğime eminim ve memnun kalacağız. Biz sizlere burada 11 tane kurs açtık. 180 öğrenciye eğitim verdik. Bu sayımız her geçen yıl artıyor. Bu bizleri memnun ediyor. Sizlerden gelen olumlu tepkiler bizleri memnun ediyor. Kurslardan memnun olduğunuzu sürekli devam etmesini dile getiriyorsunuz. Biz açmış olduğumuz kurslarla amacımıza ulaşıyoruz. Yer bulma konusunda Filyos Belediyesi bizlere her zaman yardımcı oluyor. Belediye Başkanı Ömer Ünal gerekli desteği veriyor kendisine teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıllarda da güzel ürünlerin yapılacağı kursların sayısını artırarak açmak temennisi ile ben kurslarımızın ve sergimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Ardından Filyos Belediye Başkan Vekili Selami Köktürk, de, sergi açılışının Filyos halkına hayırlı uğurlu olmasını dileyerek şöyle konuştu;

“İl Milli Eğitimin değerli Şube Müdürü Zülfikar Uçar aramızda, Halk Eğitim Merkezimizin değerli Müdürü Oktay Aksoy aramızda, kendilerine ve sizlere katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Her yıl yurdumuzda el sanatlarını ve Türk motiflerini devam ettirme açısından devamlı Halk Eğitimimiz lokomotif olmuştur. Devamlı kurslar açmaktadır. Bu kursları Filyos’ta açarken, Halk Eğitimimiz ilçemiz daima Filyos’a destek olmuştur ve bu desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Şu anda aramızda Başkanımız Ömer Ünal yok, onun hepinize saygı ve selamları var. Burada bu kursların devamını sağlayan çok değerli kursiyer hocalarımıza ve bu işi devamlı takip eden kursiyerlerimize hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından Filyos Belediye Başkan vekili Selami Köktürk ve İlçe Halk Eğitim Müdürü Oktay Aksoy açılış kurdelesini kesti. Kurdele kesiminin ardından kursiyerlerin bir yıl boyunca yapmış oldukları ürünler davetliler tarafından gezildi. Ardından davetlilere ikramda bulunarak, hatıra fotoğrafı çektirildi. Açılan serginin iki gün boyunca vatandaşlara açık olduğu kaydedildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2143
29.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın